V. Mikulás Kupa nemzetközi verseny

Eredmények

Gyermek III. 2000 fiú könnyű

  1. Füzes Gergely – Bushido Sportegyesület
  2. Gyulai Zoltán – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület
  3. Váradi Máté – Musashi Dojo
    Huba Mátyás – Konjo Sportegyesület

Gyermek III. 2000 fiú közép

  1. Tihanyi Máté – Konjo Sportegyesület
  2. Krizsák Krisztián – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület
  3. Hajdú Tibor – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület
    Varga Balázs – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület

Gyermek III. 1999 fiú könnyű

  1. Bartók Dániel – Yamato Dojo
  2. Macher Zoltán – Tora Dojo
  3. Tatarek Áron – Shin Sportegyesület
    Csortán Tihamér – Nippon-Shin Sportegyesület

Gyermek III. 1999 fiú közép

  1. Mészáros Márk – Oyama Dojo
  2. Pisók László – Shin Sportegyesület
  3. Fóri Dániel – Bushido Sportegyesület
    Molnár Bence – Yama Noko Dojo

Gyermek III. 1999 fiú nehéz

  1. Pisók Gergő – Shin Sportegyesület
  2. Wachtl Bendegúz – Konjo Sportegyesület
  3. Váradi Bence – Musashi Dojo
    Gazsó Ákos – Shin Sportegyesület

Gyermek II. 1998 fiú könnyű

  1. Szűcs András – Takuan Iskola
  2. Bartos Marcel – Konjo Sportegyesület
  3. Csanádi András – Karcag Sportegyesület
    Gólya Bertalan – Nego Sportegyesület

Gyermek II. 1998 fiú közép

  1. Horváth Donáth – Takuan Iskola
  2. Dani Brendon – Tora Dojo
  3. Méri Bence – Bushido Sportegyesület
    Bábel Kristóf – Musashi Dojo

Gyermek II. 1998 fiú nehéz

  1. Jandura Adrián – SZLOVÁKIA
  2. Győri Martin – Oyama Dojo
  3. Nagy Viktor Zsombor – Konjo Sportegyesület
    Tőzsér Péter – Shogun Sportegyesület

Gyermek II. 1997 fiú könnyű

  1. Papp Norbert – Kagami Sportegyesület
  2. Kis Bence – Csongrádi KK Sportegyesület
  3. Percze Lajos – Csongrádi KK Sportegyesület
    Erdei Márk – Oyama Dojo

Gyermek II. 1997 fiú közép

  1. Homonnai Tamás – Yamato Dojo
  2. Váradi Attila – Musashi Dojo
  3. Kiss Richárd – Bushido Sportegyesület
    Hollósi Gábor – Pap Dojo

Gyermek II. 1997 fiú nehéz

  1. Kiss Ádám – RTK Dojo
  2. Gulyás Gyula – Yamato Dojo
  3. Bancsi Zoltán – Bushido Sportegyesület
    Tóvölgyi András Bence – Konjo Sportegyesület

Gyermek II. fiú extra nehéz

  1. Nardelotti Zoltán – Fighting Kempo Sportegyesület
  2. Révész Patrik – Fighting Kempo Sportegyesület
  3. Nagy Márk – Kagami Sportegyesület

Gyermek I. 1996 fiú könnyű

  1. Adámy Máté – Samurai Sportegyesület
  2. Hodosán Krisztián – Kagami Sportegyesület
  3. Kádár Levente – Konjo Sportegyesület
    Kondricska Krisztián – Nippon-Shin Sportegyesület

Gyermek I. 1996 fiú közép

  1. Kovács Ákos– Fighting Kempo Sportegyesület
  2. Szilágyi Bence – Nippon-Shin Sportegyesület
  3. Makai Márton – Bushido Sportegyesület
    Szép Ferenc – Nippon-Shin Sportegyesület

Gyerek I. 1996 fiú nehéz

  1. Holl Barna – Stabilitás Sportegyesület
  2. Szente Kevin – Stabilitás Sportegyesület
  3. Búda Márton – SZLOVÁKIA
    Balázs Róbert – Takuan Iskola

Gyermek I. 1995 fiú könnyű

  1. Huszár Bence – Shin-Tai Dojo
  2. Erdelics Gergő – Kagami Sportegyesület
  3. Füzes Henrik – Bushido Sportegyesület
    Raczkó Dániel – Karcag Sportegyesület

Gyermek I. 1995 fiú közép

  1. Südi Benjamin – Dunakeszi Sportegyesület
  2. Rubóczki Gergő – Nippon-Shin Sportegyesület
  3. Bakay Attila – Bushido Sportegyesület
    Csortán Roland – Nippon-Shin Sportegyesület

Gyerek I. 1995 fiú nehéz

  1. Markó Szabolcs – Ichi Geki Dojo
  2. Balogh Barnabás – Musashi Dojo
  3. Szabó Dávid – Bushido Sportegyesület
    Katona Tibor – SZLOVÁKIA

Gyerek I. fiú extra nehéz

  1. Balázs Norbert – Stabilitás Sportegyesület
  2. Kiripóczki Richárd – Musashi Dojo
  3. Georgiádes Zoltán – Csongrádi KK Sportegyesület
    Illés Benjamin – FKDSE

Serdülő fiú könnyű

  1. Tóth Ádám – Kagami Sportegyesület
  2. Csuta Gergely – Takuan Iskola
  3. Fülöp Zsolt – Bushido Sportegyesület
    Kovács Imre – Takuan Iskola

Serdülő fiú közép

  1. Ócs József – Kagami Sportegyesület
  2. Varga Péter – Takuan Iskola
  3. Egyházi Péter – Tora Dojo
    Kohut Attila – Pagoda Sportegyesület

Serdülő fiú nehéz

  1. Varga Dávid – Dunakeszi Sportegyesület
  2. Búda Bálint – SZLOVÁKIA
  3. Horváth Krisztián – Likócsi Sportegyesület
    Pék Ádám – SZLOVÁKIA

Serdülő fiú extra nehéz

  1. Kurucsai Róbert – Oyama Dojo
  2. Major Sándor – Takuan Iskola
  3. Kalocsay Kálmán – Nego Sportegyesület

Ifjúsági fiú – 60kg

  1. Erdelics Tibor – Kagami Sportegyesület
  2. Bögi Zsolt – Likócsi Sportegyesület
  3. Kovács Dániel – Takuan Iskola
    Papp András – Kagami Sportegyesület

Ifjúsági fiú – 70kg

  1. Ócs Sándor – Kagami Sportegyesület
  2. Magos József – Kagami Sportegyesület
  3. Nagy Dávid – Oyama’s Karate Szakosztály
    Horváth Balázs – SZLOVÁKIA

Ifjúsági fiú – 80kg

  1. Brezovai Botond – Oyama Dojo
  2. Borbély Bálint – Fighting Kempo Sportegyesület
  3. Oláh Gergő – Shogun Sportegyesület
    Nagy Bálint – SZLOVÁKIA

Junior fiú – 60kg

  1. Kincses Ádám – Bushido Sportegyesület
  2. Nagy Csaba – Pagoda Sportegyesület
  3. Füzes Roland – Bushido Sportegyesület
    Katona Zoltán – Seiken Sportegyesület

Junior fiú – 70kg

  1. Ábrahám Viktor – Bushido Sportegyesület
  2. Domszky Tamás – Honvéd Zrínyi Sportegyesület
  3. Miklós Gellért – Dunakeszi Sportegyesület
    Dunavölgyi Dávid – Musashi Dojo

Junior fiú – 80kg

  1. Lakatos Dávid – Bushido Sportegyesület
  2. Lantos Lehel – Oyama Dojo
  3. Tóth Bence – Samurai Sportegyesület
    Krizsnyik Viktor – FKDSE

Junior fiú + 80kg

  1. Ujlaky Csaba – Bushido Sportegyesület
  2. Barcza Gergő – Dunakeszi Sportegyesület
  3. Budai Attila – Honvéd Zrínyi Sportegyesület

Gyermek III. lány könnyű

  1. Kocsis Eszter – Konjo Sportegyesület
  2. Schwarzenberger Klaudia – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület
  3. Bolla Petra – Nego Sportegyesület
    Malárik Eszter – RTK Dojo

Gyermek III. lány nehéz

  1. Mózner Vanessa – Pap Dojo
  2. Nagy Rebeka – Fighting Kempo Sportegyesület
  3. Takács Nóra – Dunaharaszti Ashihara Sportegyesület
    Tihanyi Luca – Konjo Sportegyesület

Gyermek II. leány könnyű

  1. Ócs Adrienn – Kagami Sportegyesület
  2. Mészáros Diána – SZLOVÁKIA
  3. Kovács Adél – Fighting Kempo Sportegyesület

Gyermek II. leány nehéz

  1. Molnár Krisztina – Shin Sportegyesület
  2. Szendrei Rebeka – Fighting Kempo Sportegyesület
  3. Stankovics Réka – Bushido Sportegyesület
    Szabó Renáta – Nippon-Shin Sportegyesület

Gyermek I. leány könnyű

  1. Kurucsai Ágnes – Oyama Dojo
  2. Csehi Blanka – Takuan Iskola
  3. Szilágyi Vera – Kagami Sportegyesület

Gyermek I. leány nehéz

  1. Várhegyi Tünde – Nippon-Shin Sportegyesület
  2. Láng Ildikó – Yamato Dojo
  3. Rácz Dóra – Yama Noko Dojo

Serdülő lány – könnyű

  1. Bagi Alexandra – Oyama Dojo
  2. Nagy Mónika – Kagami Sportegyesület
  3. Aklan Terézia – Konjo Sportegyesület
    Selyem Brigitta – Kagami Sportegyesület

Serdülő lány – közép

  1. Kerékgyártó Petra – Yamato Dojo
  2. Novits Anett – Tora Dojo
  3. Rozsályi Boglárka – Bushido Sportegyesület

Serdülő lány – nehéz

  1. Láng Lilla – Yamato Dojo
  2. Fésüs Lilla – Bushido Sportegyesület
  3. Skrapits Annamária – Yama Noko Dojo
    Tóth Andrea – Nippon-Shin Sportegyesület

Ifjúsági leány – 50 kg

  1. Tombini Gréta – Takuan Iskola
  2. Nagy Cintia – Shin Sportegyesület
  3. Révész Zsanett – Fighting Kempo Sportegyesület

Ifjúsági leány – 60 kg

  1. Jeriga Angelika – SZLOVÁKIA
  2. Raczkó Viktória – Karcag Sportegyesület
  3. Tőzsér Gréta – Shogun Sportegyesület
    Szalai Boglárka – RTK Dojo

Ifjúsági leány + 60 kg

  1. Horváth Gyöngyi – RTK Dojo
  2. Kalmár Vivien – Yama Noko Dojo
  3. Darvai Georgina – Musashi Dojo

Junior leány abszolút

  1. Kovács Viktória – SZLOVÁKIA
  2. Váradi Viktória – Fighting Kempo Sportegyesület
  3. Farkas Mirjam – Shin Sportegyesület

További képek

Képek