I. Össz-Knockdown Karate Utánpótlás Bajnokság - BUSHIDO KUPA

Gyermek, serdülő, ifjúsági, junior meghívásos karate verseny

 

EREDMÉNYEK

Gyermek III. lány könnyű

1, Erdei Daniella – Oyama Dojo
2, Macher Dorka – Tora Dojo

Gyermek III. lány nehéz

1, Tatarek Csenge – Shin Sportegyesület
2, Kocsis Eszter – Konjo Sportegyesület
3, Makai Andrea – Bushido Sportegyesület
3, Szűcs Boglárka – Oyama Dojo

Gyermek II. 2000 lány könnyű

1, Fazekas Éva – Győri Dózsa Sportegyesület
2, Schwarczenberger Klaudia – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület
3, Halász Kármen – Kőbánya Sportegyesület

Gyermek II. 2000 lány nehéz

1, Pataki Viktória – Pataki Team
2, Horváth Julianna – Takuan Iskola

Gyermek II. 1999 lány könnyű

1, Szabó Klaudia – Karcag Sportegyesület
2, Bartucz Fanni – Bushido Sportegyesület

Gyermek I. 1998 lány könnyű

1, Szűcs Bianka – Oyama Dojo
2, Moldvai Mónika – Bushido Sportegyesület
3, Tóth Vivien – Délegyházi Karate Sportegyesület

Gyermek I. 1998 lány nehéz

1, Puskás Viktória – Délegyházi Karate Sportegyesület
2, Batta Melitta – Bushido Sportegyesület

Gyermek I. 1997 lány könnyű

1, Halmai Nikolett – Oyama Dojo
2, Fori Henrietta – Bushido Sportegyesület

Gyermek I. 1997 lány nehéz

1, Gojdár Kamilla – Oyama Dojo
2, Somogyi Ágota – Shin Sportegyesület
3, Molnár Krisztina – Shin Sportegyesület
3, Tóth Szabina – Kőbánya Sportegyesület

Serdülő 1996 lány – könnyű

1, Kurucsai Ágnes – Oyama Dojo
2, Magyar Regina – 3K Sportegyesület
3, Nagy Enikő – Honvéd Zrínyi Sportegyesület
3, Krizsák Dóra – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület

Serdülő 1996 lány – közép

1, Csehi Blanka – Ókami Dojo
2, Láng Ildikó – Yamato Dojo
3, Mercz Andrea – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
3, Kamarás Kitty – Nego Sportegyesület

Serdülő 1996 lány – nehéz

1, Szabó Bettina – RTK Sportegyesület
2, Kapus Brigitta – Yamato Dojo

Serdülő 1995 lány – közép

1, Várhegyi Tünde – Nippon-Shin Sportegyesület
2, Bende Vivien – Oyama Dojo
3, Tarnóczi Andrea – Takuan Iskola

Ifjúsági lány – 50 kg

1, Bagi Alexandra – Oyama Dojo *
2, Horváth Anna – Takuan Iskola
3, Novits Anett – Tora Dojo

Ifjúsági lány – 60 kg

1, Láng Lilla – Yamato Dojo
2, Jeriga Natália – Yamato Dojo
3, Fésüs Lilla – Bushido Sportegyesület

Ifjúsági lány + 60 kg

1, Rozsályi Boglárka – Bushido Sportegyesület
2, Piacsik Zsófia – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület

Junior lány – 60 kg

1, Tombini Gréta – Ókami Dojo
2, Baksi Adrienn – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
3, Fülöp Anett – Dunakeszi Sportegyesület
3, Horváth Veronika – Délegyházi Karate Sportegyesület

Junior lány + 60 kg

1, Jeriga Natália – SZLOVÁKIA
2, Horváth Gyöngyi – RTK Sportegyesület
3, Vida Bernadett – Orosházi Szabadidő Kör Sportegyesület

 

Gyermek III. 2002 fiú könnyű

1, Balla Dominik – Dunakeszi Sportegyesület
2, Tokaji Tamás – Délegyházi Karate Sportegyesület

Gyermek III. 2002 fiú nehéz

1, Pap Roland – Konjo Sportegyesület
2, Száraz Csaba – Oyama Dojo
3, Bakay Mátyás – Bushido Sportegyesület
3, Plajner Iván – Samurai Dojo

Gyermek III. 2001 fiú könnyű

1, Szarvas Adrián – Kőbánya Sportegyesület
2, Kurucsai Patrik – Oyama Dojo
3, Szarvas Roland – Kőbánya Sportegyesület
3, Király Mátyás – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület

Gyermek III. 2001 fiú közép

1, Takács Balázs – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület
2, Mihály Péter – Oyama Dojo
3, Botocska Bence – Nego Sportegyesület

Gyermek III. 2001 fiú nehéz

1, Gojdár Csanád – Oyama Dojo
2, Dorogi Máté – RTK Sportegyesület
3, Zsigri Áron – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület

Gyermek III. 2001 fiú extra nehéz

1, Mészáros Krisztián – Délegyházi Karate Sportegyesület
2, Kiss Gábor – RTK Sportegyesület

Gyermek II. 2000 fiú könnyű

1, Wiszt Balázs – RTK Sportegyesület
2, Szabó István – 3K Sportegyesület
3, Bene László – Karcag Sportegyesület
3, Somogyi Áron – Shin Sportegyesület

Gyermek II. 2000 fiú nehéz

1, Nagy András – 3K Sportegyesület
2, Szegedi Dominik – 3K Sportegyesület
3, Bilibóc Gergő – Kőbánya Sportegyesület

Gyermek II. 1999 fiú könnyű

1, Kispeti Tamás – Délegyházi Karate Sportegyesület
2, Tatarek Áron – Shin Sportegyesület
3, Fori Dániel – Bushido Sportegyesület
3, Balla Bence – Dunakeszi Sportegyesület

Gyermek II. 1999 fiú közép

1, Böcskey Mátyás – Győri Dózsa Sportegyesület
2, Mészáros Márk – Oyama Dojo
3, Ceglédi Erik – Ókami Dojo
3, Macher Zoltán – Tora Dojo

Gyermek II. 1999 fiú nehéz

1, Nagy Milán – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
2, Molics Bence – Bushido Sportegyesület
3, Gémes Patrik – Oyama Dojo

Gyermek I. 1998 fiú könnyű

1, Godó József – Yamato Dojo
2, Láng Zsolt – Yamato Dojo
3, Nyitrai Ákos – Bushido Sportegyesület
3, Méri Bence – Bushido Sportegyesület

Gyermek I. 1998 fiú közép

1, Kozák János – Karcag Sportegyesület
2, Horváth Donát – Takuan Iskola
3, Höchst Kristóf – Délegyházi Karate Sportegyesület
3, Höchst Bertalan – Délegyházi Karate Sportegyesület

Gyermek I. 1998 fiú nehéz

1, Ökrös Botond – Kőbánya Sportegyesület

Gyermek I. 1997 fiú könnyű

1, Kulik Hunor – Oyama Dojo
2, Erdei Márk – Oyama Dojo
3, Piros Richárd – Nego Sportegyesület
3, Bali Dávid – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület

Gyermek I. 1997 fiú közép

1, Homonnai Tamás – Yamato Dojo *
2, Fazekas Richárd – Győri Dózsa Sportegyesület
3, Nagy Viktor Zsombor – Konjo Sportegyesület
3, Bernáth Péter – Dunakeszi Sportegyesület

Gyerek I. 1997 fiú nehéz

1, Laczay Zoltán – Bp. Honvéd Reflex Sportegyesület
2, Sipos Gábor – Oyama Dojo
3, Kotuly Zoltán – RTK Sportegyesület
3, Máté Péter – Yamato Dojo

Gyermek I. 1997 fiú extra nehéz

1, Gulyás Gyula – Yamato Dojo
2, Kállai Botond – Yamato Dojo
3, Győri Martin – Oyama Dojo

Serdülő 1996 fiú könnyű

1, Szilágyi Bence – Nippon-Shin Sportegyesület
2, Kondricska Krisztián – Nippon-Shin Sportegyesület
3, Kulik Koppány – Oyama Dojo
3, Turbucz Sándor – Kőbánya Sportegyesület

Serdülő 1996 fiú közép

1, Velmovszki Máté – Sátoraljaújhelyi Karate Sportegyesület
2, Lép Dániel – Karcag Sportegyesület
3, Makai Márton – Bushido Sportegyesület
3, Szabó Gyula Gergő – Győri Dózsa Sportegyesület

Serdülő 1996 fiú nehéz

1, Bodócsi Bálint – Bushido Sportegyesület
2, Homoki András – Shin Sportegyesület

Serdülő 1995 fiú könnyű

1, Szűcs Zoltán – Ókami Dojo
2, Nagy Sándor – Oyama Dojo
3, Füzes Henrik – Bushido Sportegyesület

Serdülő 1995 fiú közép

1, Csiba Roland – SZLOVÁKIA
2, Budai Dániel – Yamato Dojo
3, Nguyen Vanhoc Dávid – Bushido Sportegyesület
3, Somfai Balázs – Shin Sportegyesület

Serdülő 1995 fiú nehéz

1, Katona Tibor – SZLOVÁKIA
2, Gelatta Szabolcs – Orosházi Szabadidő Kör Sportegyesület
3, Piros László – Nego Sportegyesület

Ifjúsági fiú – 60kg

1, Forgó Tamás – Oyama Dojo
2, Kárpáti Bence – Yamato Dojo
3, Győrvári Gábor – Tora Dojo
3, Trikó Norbert – Sátoraljaújhelyi Karate Sportegyesület

Ifjúsági fiú – 70kg

1, Fábrik István – Sátoraljaújhelyi Karate Sportegyesület
2, Laki Balázs – Likócsi Ashihara Sportegyesület
3, Szabó Csaba – Sátoraljaújhelyi Karate Sportegyesület
3, Kiss Zoltán – 3K Sportegyesület

Ifjúsági fiú – 80kg

1, Mercz Attila – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
2, Major Sándor – Takuan Iskola
3, Pék Ádám – SZLOVÁKIA
3, Kurucsai Róbert – Oyama Dojo

Ifjúsági fiú + 80kg

1, Puskás Dávid – Délegyházi Karate Sportegyesület
2, Kalocsai Kálmán – Nego Sportegyesület

Junior fiú – 60kg

1, Bögi Zsolt – Likócsi Ashihara Sportegyesület
2, Pálfalvi Dávid – Sátoraljaújhelyi Karate Sportegyesület
3, Hunyadi Máté – Bp. Honvéd Reflex Sportegyesület

Junior fiú – 70kg

1, Zsiga Zsolt – Orosházi Szabadidő Kör Sportegyesület
2, Rapi Balázs – Oyama Dojo
3, Járfás Kristóf – Ókami Dojo
3, Szilágyi Máté – Yamato Dojo

Junior fiú – 80kg

1, Horváth Balázs – SZLOVÁKIA
2, Papp Gergely – Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
3, Farkas Csaba – Likócsi Ashihara Sportegyesület
3, Ács-Kurucz Gábor – Takuan Iskola

Junior fiú + 80kg

1, Lantos Lehel – Oyama Dojo
2, Horváth Gergő – Likócsi Ashihara Sportegyesület
3, Piacsik András – Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület

 

Különdíjasok

Bagi Alexandra – Oyama Dojo

Homonnai Tamás – Yamato Dojo

 

Közel 240 gyerek nevezett a I. Össz-Knockdown Karate Utánpótlás Bajnokság – BUSHIDO Kupára, melyből a fenti egyéni eredmények születtek. Az összesített éremtáblázatában, pedig a következő eredményeket érték el a csapatok:

 

Csapatok
Arany
Ezüst
Bronz
Pont
1
Oyama Dojo-Szentes
10
9
5
53
2
YAMATO DOJO
4
7
2
28
3
BUSHIDO Sportegyesület
2
5
9
25
4
Délegyházi Karate Sportegyesület
4
1
4
18
5
Oyama Dojo-Bős SZLOVÁKIA
4
1
13
6
RTK Sportegyesület
2
3
1
13
7
Szolnoki Bajnokok Sportegyesület
2
2
2
12
8
Shin Sportegyesület
1
3
3
12
9
Ókami Dojo
3
2
11
10
Kőbánya Sportegyesület
2
5
11
11
Kisdunamenti Ashihara Sportegyesület
1
2
4
11
12
Sátoraljaújhelyi Kyokushin Karate Sportegyesület
2
1
2
10
13
3K Sportegyesület
1
3
1
10
14
Takuan Karate Iskola
4
2
10
15
KARCAG Sportegyesület
2
1
1
9
16
GYŐRI DÓZSA Karate Szakosztály
2
1
1
9
17
Nippon-Shin Sportegyesület
2
1
8
18
Likócsi Sportegyesület
1
2
1
8
19
Konjo Sportegyesület
1
1
1
6
20
Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör
1
1
1
6
21
Dunakeszi Sportegyesület
1
3
6
22
Nego Sportegyesület
1
4
6
23
Tora Dojo
1
3
5
24
Bp. Honvéd Reflex Sportegyesület
1
1
4
25
PATAKI-Team
1
3
26
Honvéd Zrínyi Sporegyesület
1
1
27
Samurai Dojo
1
1
28
DMTK Sportegyesület
0
29
Pagoda Sportegyesület
0
30
Shibu-Honbu Dojo
0
31
SHOTOKAN
0
32
BR Sportegyesület
0

OSU!

2009.11. 21.

Shihan Kiss Attila 5. dan

Magyar Shidokan Karate Szövetség
Bushido Sportegyesület
Elnöke

bushido-se@bushido.hu
shidokan@freemail.hu
shidokan.hungary@gmail.com
20/943-0212